Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működnek a Sims-eim?...

Miért nem működnek a Sims-eim? A Sims2 telepítése mindig leáll 55%-nál, a Sims3-nál pedig a gépem a játék megkezdésétől kezdve max.30 percen belül leáll!

Figyelt kérdés

Tehát megvan a a Sims2-m, több kiegészítővel meg minden. Régen fel volt telepítve a Windows XP-nkre, de aztán kaptam egy laptopot, majd nem sokkal később egy Sims3-at, úgyhogy a laptopomra (Windows 8) telepítve lett a 3-as. Játszottam vele egész sokat, de aztán elkezdődött a tanév, és nem volt rá annyi időm. Néha-néha letöltöttem pár cuccot 1-2 sims-es oldalról, nagyrészt ruhákat, házakat, és hajakat. Ezeknek a száma a végére már elég nagyra nőtt. Aztán egyszer csak leállt a gépem a Sims3-azás kellős közepén. Attól kezdve akárhányszor elkezdek vele játszani leáll az EGÉSZ GÉP max 30, de inkább 10-20 percen belül, tehát játszhatatlan. Időközben a Windows XP-ről le lett törölve a Sims2, úgyhogy most elhatároztam, hogy letörlöm a Windows 8-amról a Sims3-at, és rárakom a 2-est, meg az egyetemes kiegészítőt, de a telepítés 55%-nál mindig megakad. Újra megpróbáltam a Sims3-at, (mikor letöröltem, akkor letöröltem minden letöltött ruhát/hajat/házat), feltelepítettem, de amikor elindítottam kiírta, hogy nem ismeri fel a videokártyát, de ettől függetlenül el tudtam kezdeni vele játszani. De mikor elkezdtem csinálni egy simet, akkor kb. a ruhákat kezdtem volna el rá nézni, amikor leállt a gépem. Úgyhogy most se a Sims2, se a Sims3 nem megy a Windows 8-amon, pedig nagyon szeretnék már vele játszani!! :(

Bocsi a kisregényért, kérlek valaki segítsen!


2013. jún. 11. 19:35
 1/3 anonim válasza:

lehet hogy rosszul tudom, de nem lehet hogy a windows 8 nem bírja el ezeket a játékokat?

ha nem akkor:

nekem is volt egy ilyen időszak a sims3-ban amikor csak úgy leállt magától.állítsd át szerintem a felbontását, vagy a játék minőségét a beállításoknál a szomszédságban, mert ott lehet baj.

2013. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak azt nem értem, hogy akkor előtte miért működött hónapokig?
2013. júl. 1. 16:44
 3/3 anonim válasza:
Bocsi, hogy ilyenkor válaszolok de nem az a baj, hogy nem birja a táp???
2015. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!