Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a tv baja? Vagy csak...

Mi lehet a tv baja? Vagy csak egyszerűen bóvli?

Figyelt kérdés
CRT tv számomra ismeretlen (internet számára is) Jama márkájú (ajánékba kaptam, máskülönben nem ezt választottam volna) tévé bekapcsoláskor és használat közben míg be nem melegszik sistergő hangot ad ki magábol, nem pedig a hangszóróból. Közben a képcső hallhatóan zúg, filmet nézek, és csendes rész van, akkor hallani a szoba másik végéből is. Nem mostani tv, már pár éves. Emlékezetem szerint újkorátol sistergett, sőt a mai napig valami filmet nézek, random módon elmegy a hang és csak teljes áramtalanítás hozza vissza. És most egy eddig soha nem észlelt jelenség: néztem, majd elkezdett szikrázni látszódott a falon mert sötét volt, aztán egy durranás, kattogások. Lekapcsoltam majd kb. 15 perc múlva visszakapcsoltam, és működik. Érdemes ezt így használni? Én biztos nem fogom, mert kis idő mulva a tv-t nézni is a monitoron fogok, de lehet hogy a családból más használja majd.
2009. okt. 9. 21:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Még egy valami: szerelőhöz nem viszem! Szerintem többe kerülne sz@rból jót csinálni, ha egyátalán lehetséges, mint venni egy újat. Meg amúgy is ott a monitor ami nekem bőven elég.
2009. okt. 9. 22:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez valami csoda távolkeleti dzsunkatévé lehet. Szerintem vagyon- és személybiztonsági okokból ne hasznája senki, csöndben helyezd el egy műszaki áruház erre elkülönített részén (pl. Euronics, Media Markt).
2009. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ez az érzésem, csak egyes családtagok nem értenek velem egyet, mondván azért csinálja ezt mert nincs kihasználva. Ritkán megy, valamikor hetekig nem, valamikr napi kb fél-egy órát. Érdekes van egy sokéves Goldstar CRT monitorom, vagy négyszer idősebb mint a tv, iszonyat ritkán van rá szükségem, de soha nem csinál ilyet vagy hasonlót. A szemilybiztonsági szóról eszembe jutott, hogy a tv az összes csatlakozóján ráz. Persze nem a 230V, de azért érezhető.
2009. okt. 9. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a tévé zárlatos, még a lakásotok is leéghet, minden odaveszhet, ha így használjátok. Van a Saturnban 20 ezerért olyan tv, amelyik ugyan még képcsöves, de AKAI gyártmány. Van benne minden, nagyon jó rajta a kép. Szobaantennával is prima, garanciás. Nemrég vettem egy ilyet.
2009. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!