Melyik tabletet vegyem meg?

Figyelt kérdés

Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo PMP5597D

Acer Iconia Tab A1-810

Wayteq xtab 100dci


Net, filmnézés, játékra lenne



2013. jún. 12. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Acer. Cool ;-)
2013. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is Acer-t mondanám.

Oka, hogy ennek a legoptimálisabb a mérete (7.9"-es kijelző), ennek a legszebb a kijelzője, legújabb Androidot futtatja (bár valószínűleg a Wayteq is megkapja majd a szoftverfrissítést) és hardveresen is talán valamivel erősebb a másik kettőnél (hiába 4 magos, de az 4 Cortex A7-es mag, szóval nem sokkal erősebb, ha erősebb).

2013. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem wayteq, én is azt fogok venni
2013. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még írjatok légyszi
2013. jún. 12. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak az Acer. Az a legjobb. Hidd el. Ez 100% biztos.
2013. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a Wayteq-nek nagyobb és élesebb képe van, szóval megjelenítés terén az a nyerő
2013. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Rosszul tudod.

Mindkettő IPS panelt használ, szóval ez miatt nagyjából megegyező a képernyő minősége (bár IPS és IPS között is lehet elég nagy különbség), és igaz, hogy a felbontása is nagyobb, viszont a kijelzője is nagyobb.

A kisebb kijelző miatt viszont az Acer a nyerő, ahol a PPI kicsivel 160 felett van, Wayteq-nél meg kicsivel 150 alatt.

Nem hatalmas különbség, de akkor is jobb az Acer-nél.

2013. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!