Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék laptopot venni a...

Szeretnék laptopot venni a saját pénzemből, de nem tudom h melyik fajta laptopok mennyibe kerülnek. Ajánlanátok párat?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és szeretnék lapotopot venni./légyszíves ne azt ecseteljétek, h egy 13 éves lánynak minek lapotop! Ez az ügy már le van rendezve a szüleimmel!/

Nem olyan nagyon drága kéne, valami közép áron, de azért sok mindent tudjon! /tudom, h ez nehéz kérés/

Olyan 100ezer Ft körül esetleg...

Előre is köszi!


2009. okt. 10. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100.000ért már egész jókat lehet kapni...mire kellene?net,játékok,stb.?
2009. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad le hogy elsősorban mire is akarod majd használni: film, zene, internet, vagy esetleg játszani is akarsz rajta?

Kijelző méret, márka/típus, design ?

2009. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, írom is.

Nos, filmeket néznék rajta, neteznék, esetleg vhogy rátenném a photoshoppot, játszani azt nem, dvd íráshoz ott van a nagy gép, a design nem elsődleges, de azért ha megfizethető, jól nézzen ki (:

Nagyon nagy memória hely nem kéne, csakh elférjenek rajta a filmjeim, programjaim!

2009. okt. 10. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt nézelődj:

[link]


Vagy esetleg a mediamarktban, ott "élőben" is láthatod, megfoghatod őket. :)

2009. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hónapja van egy Fujitsu Siemens Amilo PA2548-asom.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Filmezésre nagyon jó, gyors, a 2007-es játékokig mindent futtat, és van saját lede a touchpadnál. Imádom :)


[link] --> egy kép róla


Csak hát az ár, én 2 hónaposan nevetséges összegért vettem (70 ezer forint), kaptam hozzá a számlát, amin 2 hónapja 239.990Ft szerepelt (Vaterán vettem)


Adatai:


250Gb merevlemez

2 Gb RAM

1,9Ghz DC proci

GeForce 8400GT kártya

2009. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ne haragudj kicsit offolok. 13 éves vagy, és mostanában az a menő akinek laptopja van, olyan lett mint a cigi, és ha nincs laptopod akkor szarvagy. na most ez a szitu de ha neked tényleg kell mert egyszerűen KELL akkor vedd meg, de ha csak menőzésből kell akkor ne dobj ki 100.000Ft-t később még jól jöhet. amúgy meg MSI,Acer,Fujitsu,HP ezeket venném meg a többi közül a legtöbb parasztvakítás
2009. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmi gááz, már én is gondolkodtam ezen, h csak azért veszek-e, de aztán rájöttem, h tényleg nem csak arra kell (:

Egyébként megoldódott, megkapom a tesóm régi laptopját, és ő vesz magának újat (:

Nekem az a régi is tökéletes (:

2009. nov. 6. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!