Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tv-t érdemes venni az...

Milyen tv-t érdemes venni az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Valós 200 vagy 400 Mhz-s képfrissítés (tehát nem CMR 200).

32" vagy 37 (82 vagy 94 cm képátló).

HDMI bemenet.

Full HD Led aktív 3D.

USB bemenet.

2D-3D konvertálás.

Okostelefonnal vezérelhető.


2013. jún. 15. 04:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Képfrissítésnél a MHz-et felejtsük el. Tévedés!
2013. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincsen valós 200/400hz képfrissítés...ezek mindegyike elektronikai gyorsítás.

Az általad leírtaknak a piacon lévő készülékek szinte mindegyike megfelel.:) (Na jó, nem)

Aktív 3D samsung/toshiba és a philips tv-knél felső kategóriában van

2D-3D konvertálásra samsung ES6*** sorozatok és felette levő sorozatszámú készülékek alkalmasak(ezek valós 100Hz és 200/400...stb CMR elektronikásak)

Okostelefon vezérelhetőséggel szűkítettük a kört samsung tv-kre.Viszont "túlnyomórészt" csak samsung okostelefonokkal működik együtt a tv készülék.

Apropó...miért fontos számodra a 2D-3D konvertálás tudás?

2013. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem is tudom hogy fogalmazzam meg ezt s 200-400 Mhz-s elvárást. Legyen szép, éles élethű a megjelenítés ne olyan lassú mint egy régi crt tv-n.

Gondolom a Mhz szám összefügg a másodpercenként megjelenített képpel.

LG-nél is láttam sok olyan tv-t ami vezérelhető okostelefonnal, plusz már kipróbáltam ismerősnél és működött Sony telefonnal is az LG típusú tv.

(Gondolom mivel a legtöbb samsung telefon is androidos, így mindegy a telefon márkája és csak a tv-től függ hogy alkalmas-e okostelefon általi távvezérlésre)

Azért fontos a 2D-3D konvertálás, mert ha már kiadok érte 150.000- 200.000 Ft-ot akkor tudjon sok mindent.

LG-t hogyhogy nem említetted? Azok a tv-k nem jók?

2013. jún. 15. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvárásaid alapján nem említettem. Az LG nem aktív hanem passzív 3D technológiát használ.

2013. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad van. Ez nem is nézetem. Köszi.

Esetleg tudnál ajánlani az elvárásaim alapján pár konkrét típust is?

2013. jún. 15. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!