Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » InviTV-nél mely csatornákon...

InviTV-nél mely csatornákon érhető el a tegnap TV-je, és a megállítás-visszatekerés?

Figyelt kérdés
Nálam egyikre sem jelzi, az EPG-ben.

2013. jún. 15. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb csatornánál már van ilyen de nem mindegyik műsornál lehetséges ez.

Az RTL klub, TV2 teljesen lehet ez, zM1 részben a többit nem tudom pontosan De nálam úy van ha bemegyek a műsorkalaúzba akkor a csatornáknál van a műsor ilyen hosszú sávokba és amelyik sárga azt lehet nézni kék kocka gombbal rámész és lejátszás ennyi.

De vigyázzál mert az úgy va megcsinálva hogy időszerint tehát lehet hogy még a reklám megy akkor vagy már benne vagy a film közepébe mert időalapján állítja be magát így és nem a valós közvetítés alapján, tehát ha csúszik egy műsor valamiért akkor belecsúszhat a másikba. Ha esetleg nálatok adás szünet van vagy valamiért meg akkor sajnos a felvételen is ilyen lesz, szóval erre is kell számítani.

Ez a dolog még gyerek cipőben jár sajnos

2013. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ahha! Köszi. Az istennek sem jön elő.

Szerintem a felhsználóbeálításokkal valamit eltoltam. (A két TV-re így sikerült külön kedvencek listát, meg stb.-t varázsolni.


Ezt a szüneteset, átcsúszósat tudtam.

2013. jún. 15. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem az, hogy gyerekcipőben jár, hanem maga az Invitel nem tud belenyúlni manuálisan az EPG-be hanem már készen adják. Így igazodni sem tud az esetleges műsorváltozásokhoz.
2013. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja! Múltkor felhívtam őket. A probléma nem egyedi. Elszúrtak valamit központilag. Immár egy hónapja.
2013. júl. 18. 00:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szúrtak el semmit, az EPG készen jön! Abba nem nyúlnak bele! Egyszerűen nem tudnak.
2013. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ők mondták az ügyfélszolgálaton.

Egyébként valóban nem az EPG-t szúrták el. De nem is ez volt a kérdés.


Nem működött a visszatekerés, a felvétel és a megállítás, de nem is jelezte ki ezeket a funkciókat az EPG, pedig ki szokta.


Most már minden jó, az EPG-ben is megjelennek a megfelelő ikonok.

2013. júl. 21. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor a kiegészítő szolgáltatásaid voltak letiltva.
2013. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!