Apám szerint a tablet egy buta számítógép. Pedig gyorsabb, kisebb, horozható, van kamerája elől, hátul, és érintős is. Szerintetek is, , egy buta számítógép''?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Igen, mivel nem tudja még azt, amit egy asztali számítógép, közel áll hozzá, de nem.
2013. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
36%

Szerintem a tablet egy selejt találmány, netezésen, pasziánszon és suliban jaszkarizáson kívül nem jó semmire, és pont a tapizós baromság miatt.

Próbálj meg pl. szöveget szerkeszteni, vagy FPS/Stratégia/Autós stb.stb. játékot játszani tableten (és a játékok 99,9%-a nem tablet-kompatibilis). Azonkívül, mivel minden integrált cucc benne, egyrészt baromi fos a teljesítményük, másrészt ha elromlik benne valami, nem lehet csak úgy natívan cserélni, vehetsz teljesen újat.

Egy szó mint száz: a tablet ugyanolyan ipari hulladék, mint a Gizmodo, a trackball és a Virtual Boy, és ugyanúgy fogja végezni mint ezek.

2013. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

nem szerintünk az-e, hanem tudjuk, hogy az elkövetkezendő 10évben nem lesz tablet ami eléri akár egy mostani hightech gép szinvonalát. jaj könyörgöm a tablet egy 6+ colos kijelzőpanel, ami alatt ugyanaz a fos vas dolgozik mint az egyszerü android telefonokba. vagy még az sem...

ne laikusként nézd, hogy ülsz a monitor elött és az a számitógép, és fogod a kezedbe a tabletet és az pedig a "tablet" ...nem igy van ez....

2013. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Apád egy bölcs ember(nek tűnik), hallgass rá.
2013. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen, a tablet egy buta számítógép, a tablet tatalomfogyasztásra való, de az emberek zöme is buta, nekik bőven elég, még sok is, sokan még így sem tudják használni.


A fejlődés a mobileszközök felé halad, a mindenhol mindig elérhető, most, azonnal, oszd meg, lájkold.

Az átlagfelhaszálóknak elegendő a böngésző, youtube, facebook, képmegosztó, zene és filmlejátszó, na meg a játékok.

2013. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Jófej:D ***** válasza:
71%
Attol függ milyen számitógépről van szó és mire akarod használni. Egy 70 ezres tableten már elég jól lehet internetezni és játékok is jól mennek. Nekem egyik játék irányításával se volt bajom.
2013. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 aHermann ***** válasza:
54%

Ha nem pejoratív értelemben vesszük a "butát", akkor nevezhetjük buta számítógépnek is. De szerintem nem jó a megközelítés. Ilyen alapon a TV-t nevezhetnénk "még butább" számítógépnek, mert még annyit sem tud mint egy tablet, csak hangerőt meg csatornát váltogathatsz (na jó még pár dolgot, de nem ez a lényeg). Alapvetően nem ugyanarra a célra találták ki őket.


A tabletet nem egy asztali géppel kell összehasonlítani. Ha dolgozni akarsz vele (persze ez is attól függ mit), akkor arra asztali gép kell. Ha szórakozni szeretnél (játék, könyvek olvasása, netezés, esetleg filmnézés), akkor arra jó (sőt bizonyos esetekben jobb) választás a tablet.


Gondolj arra, hogy bent vagy a házban és meg kellene írnod gyorsan egy 10 oldalas szöveget. Akkor mi a jó választás? Asztali gép (vagy notebook, de az szinte mindenben közelebb áll egy asztali géphez mint a tablethez, leszámítva a hordozhatóságot)! A tablettel is megcsinálhatod, de 3x annyi melóval és szenvedéssel (időről nem is beszélve).


Aztán gondolj arra, hogy fekszel egy nyugágyon a vízparton és könyvet olvasol vagy netezel. Akkor mi a jó választás? Tablet! Kiviheted az asztali gépedet is :-) vagy a notebookot, de még a notebook is sokkal kényelmetlenebb erre a célra, mint a tablet.


Bocs kicsit bő lére eresztettem.


Üdv.

2013. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
20%

" Nekem egyik játék irányításával se volt bajom."


Próbáld ki akkor a Doom-ot, vagy a Red Alert 2-t, Megnézem hogy ezeket tableten hogyan játszod...

Könyvet meg papír alapúan is lehet olvasni...sőt,szerintem úgy ezerszer jobb, nem kell hozzá tablet.


SZVSZ a tablet egy nagy rakás szar, cukormázzal bevonva,a sok hülye ember meg veszi-viszi.

2013. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Hagyjuk már apádat...Nekem iPad Minim van, de mióta megvan nem is kell laptop. Remélem vágod ;-)
2013. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így meginkabb jobb ha sokat gépel valaki: [link]
2013. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!