Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PDF-eket akarok e-book olvasón...

PDF-eket akarok e-book olvasón olvasni, milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Gondolkodok e-book készülék vásárlásán, de nekem arra kellene, hogy színes ábrás pdf-eket tudjak rajta olvasni és 30 ezer alatt legyen. Ez a két fő szempont, más nem érdekel.

Gondolkodtam a kindle 5-ben, de az se nem színes, se nem tud pdf-eket kezelni. Prestige készülékek jók?


2013. jún. 16. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Színes és pdf - ezzel az eink kijelző és az ebook olvasó kizárva,

neked nem e-book olvasó hanem egy tablet kell, abból is egy viszonylag nagy felbontású, a pdf miatt.

2013. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten nekem kell, a vég bízott meg ezzel, kell 50 db ilyen, csak nekem kell beszereznem.

Viszont akkor tablet is szóba jöhet, lényeg az, hogy 30 ezer alatt legyen.

2013. jún. 16. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, így már én is rákerestem, de nem tudom ezek közül melyik jó, illetve jobban mondva melyik nem gagyi. Melyik az, ami valóban megfelelő lenne e célra.
2013. jún. 16. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!