Stex124 kérdése:

Van egy mac audio mpx2500 autós erősítőm! A lakásban összekötöttem egy pc-táppal. Szól de csak az egyik oldal! Sztereó erősítő mind a két oldala szól a kocsiban, de a lakásban már nem! A táppal lehet a gond?

Figyelt kérdés

A táppal lehet a gond?????

Kevés neki az amper hogy csak az egyik oldal szól vagy mi?



2013. jún. 17. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az kizárt, hogy ha a táp nem bírná az ampert, akkor választ, h most csak jobbra megyek, a baloldalnak már nem adok elektronokat.

Szóval, inkább vmiért nem kap tápot a másik oldal. Vagy jelet nem kap. Felnyomod a hangerőt (jel nélkül) egyforma zajok jönnek mind2 oldalból? Leginkább sistergésre hasonlító zaj pl. ...

Ha nem, akkor nem kap tápot - azaz az egyik oldal TÖK süket. Ha igen, akkor jelet nem kap. Nem tudom, érthető voltam-é?! :)

2013. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jelet kap mind a két oldal! jel nélkül az alapbúgás amit csak full hangerőn hallok csak az eggyik oldalbol hallatszik!
2013. jún. 17. 19:56
 3/5 A kérdező kommentje:
van egy blaupunkt gta 200 as autóerősitőm is azzal is épp ugyan ezt a tünetet produkálja! valakinek valami ötlete????????
2013. jún. 17. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a hangszórókat nem jó helyre kötöd. Le tudnád fotózni és feltenni, h megnézhessük, mi az ábra? :O
2013. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=zCsNxjyezqw

ez alapján kötöttem be!

2013. jún. 18. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!