Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung UE32ES5500 vélemények?

Samsung UE32ES5500 vélemények?

Figyelt kérdés

Nemsokára meghozzák nekem ezt a TV-t..Csak még kicsit tudatlan vagyok vele kapcsolatban:) ( okos TV-k világában)

szerintetek jó TV?



2013. jún. 18. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hamár megrendelted minek fájditod a szived. De ha arra vágysz,hát tessék:

A smart funkció csak paraszvakitás. Nehézkes a használata és billentyűzet és egér nélkül szinte használhatatlan. Maga a tv kicsi és a 100Hz képfissités miatt gyors mozgásű filmeknél,focinál csikot fog húzni a labda. Hiába full hd,ha ilyen kicsi képtátlónál előtte egy méterrel kell ülnöd,hogy lásd is a hd tartalmat.

2013. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
-_- köszi
2013. jún. 18. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

a csík húzás csak akkor igaz, ha nem digitális a vételed.

Nekem nem pont ez,de u32..5000 van.

A képével tökéletesen meg vagyok elégedve. Hálózaton eddig minden video formátumot játszott (flv, avi, stb..)

Nekem a hangja gyér csak,de el vagyok vele.

2013. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
digitális.. akkor nem aggódom:)
2013. jún. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!