Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől lehetett ez? Van egy...

Mitől lehetett ez? Van egy Creative hangfalam. Ma épp egy sorozatot néztem amikor kb 10-15 mp-re megszólalt valami zene. Mikor elhallgatott tovább néztem, majd mikor egy új rész néztem ugyanaz a dal megint megszólalt kb 10-15 mp-re.

Figyelt kérdés
Idáig ilyet soha nem tapasztaltam. Nem volt megnyitva más oldal csak a videó.

2013. jún. 19. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a sorozatban van a zene? Mert van egy ilyen gyíkja pár hangfalnak, hogy bizonyos idegen rádióadókat vesznek, de kétszer egymás után, ugyanakkor behozni egy számot egy folyamatosan mást játszó rádióadón lehetetlen.
2013. jún. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, mert két különböző részét néztem ugyanannak a sorozatnak.

és alapvetően nem lenne benne akkor zene( már láttam egy párszor a sorozatot)

és amikor visszatekertem nem volt ott

2013. jún. 19. 02:18
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor is szólt tovább a zene mikor leállítottam a filmet.
2013. jún. 19. 02:34
 4/7 anonim válasza:

Vírus?

Vagy, én laptopot használok és ebben a dögmelegben nem győzi hűteni magát. Néha úgy felforrósodik a touchpad, hogy összevissza ugrál az egér a képernyőn. Nem lehet hogy rányitott valami zenédre? És mivel ilyenkor összevissza ugrál, ugyanígy ki is kapcsolhatta.

Vaaagy, háttérben lehet futott egy böngésző, újratöltött valami oldalt ahol ilyen felugró zenés reklámot töltött be. És az tudod felugrik, pár mp és eltűnik, az ilyen telenor meg stb reklámok.

Szóval egész sok lehetőség van:)

Különben ezt így éjszaka para volt olvasni:P

2013. jún. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mikor bejött a zene leállítottam a filmet, körülnéztem, de semmit nem nyitott meg.

A zene tuti nem volt a gépemen, mert még életemben nem hallottam.

Sima gépem van.

A számítógépegerem kicsit régi, néha mozog magától, de ilyeneket nem szokott csinálni :D

2013. jún. 19. 03:16
 6/7 anonim válasza:
Akkor meg nyitva volt az ablakod, és a szomszéd bekapcsolta a tévéjét, amit előző nap full hangerőn kapcsolt le, és most bekapcsolta és ordított a zene, ameddig le nem halkította:D Mást nem tudok.
2013. jún. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem volt nyitva az ablak, a szomszéd pedig épp most költözött el.

És kétszer nem szólalhatott meg ugyanaz a zene a tévéből.

A zene meg 100% hogy a hangfalból jött, amikor kikapcsoltam a hangfalat elhallgatott, amikor vissza folytatta tovább :D

Azért köszi a tippeket

2013. jún. 19. 03:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!