Mp4-re hogy tudok feltenni videót?

Figyelt kérdés
hiába csinálok movie vagy video nevü mappát, hiába teszem az mp3 zenék közé, nem tom mi a baj... empty disk-et ír ha rámegyek az mp4-ben a movie-ra:( a fájlformátummal nincs gond, tudtommal amv-t játszik le, de mp4-el is probálkoztam már.. ez egy ilyen noname mp4...
2009. okt. 12. 11:18
 1/3 anonim válasza:

Mp4 lejátszó ugye? A hozzá tartozó konvertáló progival csináltad? ha nincs esetleg próbálj beszerezni egyet.

érdemes lenne esetleg a Total Video Convertert beszerezni és megpróbálni azzal konvertálni.

2009. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nem azzal van a baj! hanem hogy nem tudom hova tehetném! A movie mappá én csináltam rá a szgépen, de abba téve nem játsza le... próbáltam a zenék közé tenni, de akkor se játsza le...
2009. okt. 13. 19:02
 3/3 anonim válasza:

Hát,én nem tom neked milyen az mp4-ed,de nekem ha USB-vel csatlakoztatom,csak 1 mappát jelenít meg,a RECORD-ot,azon belül meg a Voice-t.

Én a RECORD-on KÍVÜLRE pakolok mindent,és nekem úgy meg is jeleníti! :P Csak a képeket teszem a RECORD-on belülre,de nem ez a lényeg! :P

Úgyhogy nem tom hogy most mi is a konkrét problémád! :(

Ám ha mappát csinlsz,attól még nem fogja felismerni,mert attól hogy ugyanolyan a neve,még nem gyárilag lett beleépítve. Ha mappát csinálsz,azzal csupán azt könnyíted meg,hogy megtaláld a cuccaid! :)

Mindenesetre,ha neked megjelenít olyan mappát hogy RECORD,akk próbáld meg azon KÍVÜLRE tenni,ha nem sikerül,akkor azon belülre,ha úgyse,akkor már nem tudom...

2010. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!