Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SEGíTSÉÉG a billentyúzetemen...

SEGíTSÉÉG a billentyúzetemen felcserélódott az y és a z, ékezetes betúket csak úgy tudok hogy ha lenyomom az ALT GR ot de néhány betút még így se tudok. Ja és felkiáltó meg kérdójelet se. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek ha tudtok. Jól megszenvedtem mire ki tudtam írni a kérdést mire kikontrolcéztem valahonnan egy kérdójelet merthogy csak akkor fogadja el hogyha van benne kérdójel is... mert kulonben nem kérdés.... HEEELP

2013. jún. 20. 18:15
 1/3 anonim válasza:
A tálcán van ey kis felirirat, hogy EN (vagy HU). Ha EN akkor katt rá, és válaszd ki a HU-t!
2013. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
"ey kis felirirat" = egy kis felirat
2013. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))))))
2013. jún. 20. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!