Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipod Shuffle-om van, s valamié...

Rózsa Noémi kérdése:

Ipod Shuffle-om van, s valamiért nem tölt rendesen. Mi lehet a baja? Lentebb a többi.

Figyelt kérdés
Ma legalább 7-8 órát töltöttem az ipodot, a narancssárga villogás megállt a végére, mintha fel lenne töltve. De mégsem szól. Bekapcsolom, és egy pillanatra felvillan a zöld, utána villog egy párat a narancs sárga, és ennyi. Semmi sem történik. Most felraktam megint a dokkra tölteni villog a narancs sárga, de ha leveszem és próbálnám hallgatni, ugyanazt eljátssza, mint fentebb írtam.

2013. jún. 20. 22:27
 1/2 anonim válasza:
Mikozben toltod az ipodot, kapcsold ki. Es mikor lehuzod a toltorol, nyomd meg ketszer egymas utan azt a gombot a fulhallgato lyuk es a kikapcsolo lyuk kozott, es akkor bemondja h hany szazalekon van. ha nem mond semmit, le van merulve. akkor lehet h az erintkezessel van hiba. nekem is ilyenem van, es altalaban ez a megoldas:) 13/L
2013. jún. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Kedves vagy, hogy segítesz, de sajnos nem értem mire gondolsz :( A lapos nagy felületen vannak a kezelőgombok: a pause/play ill. a rew/ffwd és a volume +_. Az alján van a fülhallgató csatlakozó ill. egy kis led, ami hol zölden, hol narancssárgán világít (töltés/on). A tetején ugyanez a kis led, utána az on/off kapcsoló és a lejátszás véletlenszerűségét illetve egymásutániságát kapcsoló gomb van. Nem tudom, hog ymelyikre gondolsz :(
2013. jún. 25. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!