Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért akadozik a fim lejátszás...

Mokamatyi kérdése:

Miért akadozik a fim lejátszás Panasonic házimozin, ha USB kulcsról nézem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 06:18
 1/6 anonim válasza:
Próbáld meg más formátumba konvertálni a filmet.
2013. jún. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy lassú a kulcs.
2013. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 I-user válasza:

Vagy azért mert régi és ki kell kitisztíttatni vagy azért mert

a dvd-k koszosak vagy karcosak,ebben az esetben pedig cd,dvd

tisztítót kel venni(én ajánlom a ráfújósakat)amit egyszerűen csak rá kell fújni aztán le kell mosni és nem karcoló anyaggal meg kell törölni.

Vagy a kábelek mindig kimozdulnak.

2013. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az sem mellékes szempont (sztem LÉNYEGES szempont), hogy az "adatszivacsod" (USB pendrive v. USB kulcs, ahogy te nevezed) ADATÁTVITELI SEBESSÉGE lassú a róla történő közvetlen film-lejátszáshoz!


Meglehet, csak annyit kell tenned, hogy a film-fájlt ÁTMÁSOLOD a DVD operatív memóriájába (ha van neki olyan), vagy egy PC-re v. laptopra v. notebook-ra (esetleg tabletre), és arról az eszközről tolod a filmet DVD-re (az USB porton keresztül)!


Próba cseresznye...



Üdv!


U.i.: Azért vigyázz, mert ha a film JOGDÍJAS, akkor érdemes lejátszás után a PC-ről/laptopról/notebookról stb. LETÖRÖLNI! Ugyanis sosem lehet tudni, milyen rejtett "önvédelmi" programrészlet van a film-fájlban...

Érdemes egy viszonylag olcsó, de nagy kapacitású (cca. 8 Gb) "adatszivacsot" használni ilyesmire - ÉS CSAK ILYESMIRE! Mert ha netán valami grimbusz van, akkor más, fontos adatod nem sérülhet meg (elvileg...)

2013. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit paranoiás vagy kedves utolsó. :)
2013. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hja, kérlek, amióta ELTÜNTETTÉK az összes bejövő e-mail üzenetemet egy régebbi freemail-es fiókomból, éspedig azt követően tüntették el, hogy BIZONYÍTOTTAM: a Szerencsejáték Zrt. MEGHAMISÍTOTT MÓDON közli a KENÓ számsorsolások nyilvántartására szolgáló adatfájlokat a saját honlapján (egyébként máig ez a helyzet!), és választ is kaptam rá, egy alacsonyabb rangú SzJ Zrt-és nőcitől — vagyis VISSZAIGAZOLTÁK, hogy tudomást vettek az általam közölt információt —, majd ezt követően nem sokkal mégis eltüntették a bejövő üzeneteimet; szóval azóta „paranoiás” vagyok, ha úgy tetszik!


Egyébiránt, nem árt, ha egy profi számítás-technikus (mint amilyen most már én is vagyok) paranoiás az adatrögzítésre alkalmas eszközeivel kapcsolatban — meg úgy általában is… Éppen ezért nem közlök egy idő óta ÉLETBEVÁGÓ FONTOSSÁGÚ információkat (pl.: találmány-ötletet, technikai újítás-ötletet, gyilkossági tervet stb. [ez utóbbi csak tréfa volt, vagy ki tudja…]) semmilyen „emil”-rendszerben…!

2013. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!