A Tv-nk nem fogja be az adásokat, a szobaantennával kell valamit csinálni vagy a Tv-n kell valamit állítani, ha kint vagyunk Angliában?

Figyelt kérdés
Elvileg az antennának nincs baja, mivel lakótársainknak működött...a Tv megtalálja a csatornákat, de semmit nem hoz be. Csak a hangya háborút... nagyon bosszantó, mivel 2 hete nem tudunk rajta Tvz-ni. Mivel Angliában vagyunk itt csak szobaantennáról lehet befogni az adásokat. Már mindent próbáltunk állítani a Tv-n de semmi sem sikerült. Lcd Tv, LG...az xbox elindul rajta, szal van kép, de a jeleket nem fogja...mit tegyünk? légyszi nagyon fontos lenne

2013. jún. 21. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
"Hangyaháború" csak analóg vételnél van, viszont úgy tudom, Angliában már rég nincs analóg adás. Szóval szerintem a tévétek analóg "állásban" van, át kellene kapcsolni digitálisba. Nekem Samsungom van és az külön listába menti le az analóg és a digitális csatornákat, gondolom az LG-nél is lehet külön digitális csatornalista. (Samsungnál a CH LIST gombbal lehet váltani a listák között, talán LG-nél is van valami hasonló.)
2013. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos semmi ilyet nem találtam...az nem lehet h valami hibás a Tv-ben? már egyszerűen mindent végig nyomkodtunk,kerestünk és semmi...próbáltuk keresni h digitálisan jöjjön de semmi ilyet nem találtunk :S
2013. jún. 21. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a tv-d nem alkalmas digitális adások vételére akkor szükséged lesz egy ilyesmire: [link]


Szerintem ez lesz a gond. :)

2013. júl. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!