Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek a dps dual 7 az...

Szerintetek a dps dual 7 az jó tablet?

Figyelt kérdés
Olyat akarok venni, olcsó és ahoz képest jók a tulajdonságai,véleményeket kérek(lehetőleg értelmeseket).

2013. jún. 21. 13:24
 1/10 anonim válasza:
Igen nekem is az van. 3D s jatekok, HD filmek bongesszes netezes mindentvisz. usb rol lejatszik filmet, wifirol is ha van film a gepeden, nekem van hozza eger es billentyuzetes tok is. mellette meg 2 pendrive is be van dugva, es meg csak nem is lassu tole. 3g modemet ha kotsz be felismeri lehet vele netezni, na meg online tv, radio is megy rajta. Ha erdekel meg vmi irj privat szivesen segitek
2013. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

uram istenem!

Nehogy elhidd neki,h jó tab!

Bocsi,de az egy raklap fos,mert az egyik osztály társamnak is olyanja volt,e már10 jàtéktól ojan lassú volt,h az má nekem is fájt.XD

ha van eszed akkor másik TAB után nézel.

Üdv: józanabb mint az előző vàlasz adó.

2013. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Képzeld az unokatesóimnak is olyan van és nekem bejött.

Az már egy másik kérdés hogy a te ismerősödnek véletlenül elromlott. Ez mindennel elő fordulhat ami el tud romolni.

Azt szeretném kérdezni hogy OTG kábelt adnak e hozzá?

2013. jún. 23. 10:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg én értem hogy te miért nem szereted annyira, sok rosszat hallottál már róla meg pont az ismerősödnek romlott el. De attól függetlenül az első válaszoló is "józan" szerintem. Attól függetlenül hogy más tapasztalataitok voltak :)
2013. jún. 23. 10:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm mindkettőtök véleményét :D
2013. jún. 23. 10:58
 6/10 anonim válasza:
Van hozza OTG igen. Es nem fagy be 10 jatektol nekem kb 30 van rajta es mind memoriakartyan...
2013. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És még milyen tartozékok vannak benne alapból a csomagban, néztem a tulajdonságainál semmit nem írnak róla. Köszönöm a segítséget.
2013. jún. 23. 12:48
 8/10 anonim válasza:
Töltő, usb kábel (sajnos usb ről nem lehet tölteni, csak hálózatról) és otg kábel. Semmi több. Nekem kb 1 hete nem volt leszedve töltöről és onnan is üzemel
2013. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Töltő, usb kábel (sajnos usb ről nem lehet tölteni, csak hálózatról) és otg kábel. Semmi több. Nekem kb 1 hete nem volt leszedve töltöről és onnan is üzemel. Bármi kérdésed van a géppel kapcsolatba írj privát
2013. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a válaszokat :)

Kár hogy usb-ről nem lehet tölteni, de nekem még akkor is tetszik, kb 1 hónap mulva lesz esedékes a vétele.

Kül. okok miatt.

2013. jún. 23. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!