Mi a baja a monitornak?

Figyelt kérdés
Hiba akkor jön elő ha ki van hűlve a monitorom, azaz nem használom. Mikor bekapcsolom a gépet akkor a bekapcsoló gomb melletti led elkezd villogni (nem tudom ki-be kapcsolni), kép nem jön be, hangja meg olyan mintha felbontást állítaná be. Ez kb. 1-2 percig tart, de volt már hogy tovább, nos én türelmetlenségemben akkor a középen képernyő tetejére ütöttem egy kicsit, olyankor hamarabb beadja a képet, mikor már van kép onnantól fogva nem tűnik el, azaz már nem villog. Ha kikapcsolom a gépet és monitort, és vissza jövök 25 perc múlva újra bekapcsolom akkor semmi gond nincs, mert nem hűlt ki a monitorom! Mi lehet a baja? Amúgy ha jól tudom már 5 éves LCD monitorról van szó. Érdemes újat venni, meddig fog még így működni ?
2013. jún. 21. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Át kell nézni az egészet. Lehet kondi vagy forrasztás hiba is. Az ütés is azt jelzi, hogy kontakthiba.
2013. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!