Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DJ eszközöknek (CD lejátszó,...

DJ eszközöknek (CD lejátszó, bakelit lejátszó, keverő) árt, ha napfénynek vannak kitéve?

Figyelt kérdés
Az ablakommal merőleges falnál lévő asztalra szeretném rakni őket, de van, amikor odasüt a nap.
2013. jún. 22. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem árt. Egy klubban is van vagy 40 fok, ha jó a buli.
2013. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg semmilyen elektromos cuccnak nem tesz jó a napfény. De szerintem ebben az esetben nem árt neki. Azért egy sötétítő nem ártana.
2013. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még a 90-es évek közepén vettem a felszerelést, és azóta is működik, pedig nem óvtam a fénytől. Az egyetlen ami bebasz az a POR
2013. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sok esetben azért főleg most nyáron lehúzom a redőnyt, mert ugye a szobának is befűtt rendesen. Akkor nagy gond nem lehet, igaz?

Köszi a válaszokat!

2013. jún. 22. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!