Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri használt ps3-at venni?

Megéri használt ps3-at venni?

Figyelt kérdés
Szeretnèk rendelni a konzolokszervize.hu-ról használt ps3-at ès adnak rá 1 hónap garanciát is! A kèrdèsem az lenne hogy èrdemes-e mèg ps3-at venni? Ès hogy tölük èrdemes-e venni vagy inkább hanyagoljam?

2013. jún. 22. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

PS3 FAT-ot [1000széria] ne vegyél mert ylod [sárga led] veszély nagy fat gépeken.


Csak slimet 2000[ha flashelni akarod]-3000-4000 szériából válasz [utóbbiak nem törhetőek]

2013. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TaKy99 ***** válasza:

Illetve a megéri kérdést nagyban befolyásolja, hogy mennyiért! Ha csak az alapgépet nézed 160-as vinyóval és felette az 45ezer környékén, ehhez persze plusz hozzájönnek a kiegészítők... kamera, move, plusz kontroller, játékok, stb. Ami felárat jelenthet.

Igazából max az alapgépnél az új ár 2/3-a egy hibátlan használtnál és alatta. A kiegészítőknek meg max az 50%-a az új árnak. Nagyjából ezzel számolhatsz. az alatt megéri. De ha nagyon olcsó,akkor jól nézd meg!!! ;)

2013. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem érdemes tőlük beszerezni én náluk vettem újonnan a gépet semmi bajom nem volt velük sem a kiszolgálással és hasonlókkal sem :D
2013. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogyha nagyon akarsz akkor vegyél, én is ott vettem használtat 1 éve és semmi baja, de ha van pénzed akkor inkább várd meg a ps4-et
2013. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!