Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gitárhoz torzító készítése...

Gitárhoz torzító készítése házilag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Találtam pár kapcsolási rajzot/nyákra tervezett rajzokat,de igazából nem tudom,hogy mi mit is jelent rajta,és hogy mit hogyan forrasszak össze úgy,hogy jó minőségű legyen.Tudna valaki segíteni?Előre is köszi.


2013. jún. 23. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol lelhetők fel a rajzok?
2013. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Google
2013. jún. 23. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Az jó hely ... :)
2013. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pl.: [link]
2013. jún. 24. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Így már mindjárt más. :)

Nem egy bonyolult áramkör.

Egy visszacsatolt földelt emmitteres erősítőről van szó kiegészítve egy emitterkövetővel, amely utána egy diódás vágófokozatra dolgozik. A torzítást tkp. ez a diódás rész fogja végezni. A torzítatlan zenei jelek a vágófokozaton ± 0.8Vpp-nál nagyobb értéket nem vehetnek fel. Ezáltal rengeteg felharmonikus keletkezik, ami a torz hangot fogja adni.


Mi a kérdés?

2013. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem szinte minden megtalálható hozzá itthon,forrasztani is tudok alapszinten.De nyáklapot nem nagyon tudok készíteni,de olvastam róla,meg az nem tudom,hogy melyik jelzés mi.
2013. jún. 25. 09:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Még kondenzátort felismerem,de nem tudom,hogy a valóságban ezt hogy kell megcsinálni.
2013. jún. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!