Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Győzzetek már meg, tablet...

Győzzetek már meg, tablet vagy mobil?

Figyelt kérdés

Hali!

Most egy alsókategóriás androidos telefonom van..

Nem tudom melyiket érné meg megvenni, egy tabletet (Ipad Mini) vagy egy felsőbb kategoriájú mobilt (Galaxy S II) ?!

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. jún. 24. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Mindkettőnek van előnye/hátránya:


Tablet:

- nagyobb kijelző. Ez előny és hátrány is. Előny, mert pl. otthon jobb rajta játszani, filmet nézni, netezni, hátrány, mert pont ez miatt nem hordozható. Tehát ha sokat vagy úton, akkor jobb a telefon, hisz azt bármikor zsebrerakhatod, nem kell hozzá külön táskát cipelni, stb.

- nagyobb aksi. Ez mindenképp előny, nem is akármekkora.

- ugyanannyi pénzért jobb tabletet kapsz, mint telefont (kivéve Apple, itt több pénzért kapsz kevesebbet, szóval ettől most el is tekinthetünk)


Más nem jut eszembe.

Egyébként SGS2 ma már csak középkategóriás telefon, és annyi pénzért már találnál jobbat.

2013. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

mindenképpen mobilt vegyél!!!

nekem van tablet-em és mobilom, és a tablet ÓRIÁSI hátránya az hogy nagyon gyorsan merül!

felmegyek a netre +zenét hallgatok vagy ilyesmit és kb másfél-2óra alatt lemerül ha használod rendesen(nem sötét képernyő)

2013. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.
2013. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nekem ipad minim van meg note 2 a note 2 szar az ipad mini meg tökéletes az aksija 10 oráig birja egésznap megálás nélkül használom
2013. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tablet jobb.

Indoklás:Mert játékra tökéletes(Teszel a telóra 10 játékot és szaggat,de a tab 20-at is tökéletesen elbír).

Jobb képminőség,Nagyobb élvezet!(A teló összenyomja,lekicsinyíti a képet,míg a tab teljes élvezetet és látványt nyújt).

+A TELÓDAT NE CSERÉLD LE,MERT ZENÉT HALLGATNI,MEG HÍVNI TÖKÉLETES.


TEHÁT: TABLET!!! :D

2013. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
IPad Mini. Nekem is van és nagyon jó!
2013. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és akár 8 órát is bír a Mini. Azt vegyél.
2013. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Válaszd az iPad-et.
2013. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
iPad-et vegyél!
2013. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fhhooss! Telefon, S 3, 4.
2014. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!