Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem is olyan rég vásároltam...

Jozsevader kérdése:

Nem is olyan rég vásároltam egy iPad 3 WiFi+4G készüléket, és az előző gazdája sajnos nem jailbreakelte, sőt frissítette iOS 6.1.3-ra. Van akármilyen módszer crackelt alkalmazások telepítésére, "downgrade"-re (SHSH nélkül) vagy jailbreakre?

Figyelt kérdés

iPad 3 WiFi+4G

16GB

-nincs régebbi SHSH a cydia szerverén hozzá (kerestem rá)

-IGEN, TUDOM HOGY NINCS JAILBREAK, CSAK iOS 6.1.2-ig!

-hallotam a kuaiyong nevű dologról, de nem igazán működött

-csak crackelt app-okat akarok telepíteni, a többi mellékes



2013. jún. 24. 18:01
 1/9 kajakfereg válasza:

Szia itt tudod megnézni, hogy tudod-e jailbreakelni.


[link]


Szerintem igen. Tethered jailbreak. Nekem is 6.1.3 iOS van igaz iphone-on, de müködik a jailbreak. ( [link] ) Ha kell segítség küldj mailt.

2013. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de neked feltehetőleg iPhone 4-3GS-ed lehet, mivel a megadott oldal szerint is csak a pre-A4 processzoros modelleket (iPhone 4-3GS, iPod touch 4) lehet jailbreakelni. Az iPad 3 pedig A5X-es processzorral rendelkezik, ( tehát a bootROM-os limera1n nem jó rá) és emiatt már nem lehet tethered jailbreakelni. Továbbra is várom a válaszokat!
2013. jún. 25. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Számítógépen az iTuneson vissza lehet állítani az op rendszert az elozore, es ha azt megcsinaltad akkor arra mar mehet a jailbreak.
2013. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"-IGEN, TUDOM HOGY NINCS JAILBREAK, CSAK iOS 6.1.2-ig! "



"mivel a megadott oldal szerint is csak a pre-A4 processzoros modelleket (iPhone 4-3GS, iPod touch 4) lehet jailbreakelni. Az iPad 3 pedig A5X-es processzorral rendelkezik, ( tehát a bootROM-os limera1n nem jó rá) és emiatt már nem lehet tethered jailbreakelni."


Sajnos ez a helyzet amit fentebb leírtál. Nem lehet jailbreakelni.

2013. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet visszarakni sehogy, viszont van egy másik módszer ha van maced vagy pc-n hackintosh (vmware-rel is lehet könnyen) akkor vehetsz a köszülékedhez provisioning profilt, amivel a tört appeket resignelheted így fel tudod telepíteni saját készülékre akárhanyas iOS-en. Ez 10$ körül van és 1 regisztráció 1 évig jó 1 eszközhöz
2013. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Időközben találtam egy megoldást, a 25PP nevű kínai cuccban. Ez a progi csak PC-n fut, és jailbreak nélkül telepít appokat az iKészülékre. [link]
2013. aug. 18. 23:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki van zárva hogy telepítés után még működnek is az alternatív forrásból származó appok.
2013. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg működik az, gondolom valami enterprise certificatet használ, bár nem értem hogy működik még most is, én sokkal régen próbáltam
2013. aug. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zeusmos-al még gép se kell hozzá, de az nem ingyenes

Amúgy meg nem értem hogy ha iPadre volt pénzed, akkor hogyhogy nincs pénzed max néhány eurós appekre... Magyarázd már el, komolyan

2013. aug. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!