Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy kell zenét letölteni, és...

Hogy kell zenét letölteni, és milyen zenehallgató berendezést vegyek?

Figyelt kérdés

Ha ciki, ha nem, én még leragadtam a kazettás magnónál és a discmannél, az ezeknél újabb zenehallgató berendezésekhez egyáltalán nem értek, az ilyen iphone meg nemtudommikről azt se tudom, micsodák. Viszont szeretnék felzárkózni a korhoz, és elhatároztam, hogy veszek valami olyan berendezést, amellyel lehet biciklizés közben zenét hallgatni. Két kérdésem van ezzel kapcsolatban.


1. Hogyan kell zenét letölteni? Igen, ehhez sem értek. Én leragadtam ott, hogy felvesszük a rádióból, vagy kikölcsönözzük könyvtárból és átmásoljuk. De tényleg szeretnék megtanulni zenéket letölteni. Kérem, hogy valaki dedó 1-es szinten magyarázza el, hogy hogyan kell! Manapság már minden tizenéves ért ehhez, ideje felzárkóznom.


2. Milyen olyan eszközt vegyek, amellyel lehet biciklizés közben zenét hallgatni? Legyen olcsó és egyszerű, és ne tudjon semmi extrát, mert azokhoz úgysem értek és úgysem használnám őket. Én csak zenét szeretnék hallgatni.


Kérem, segítsetek!



2013. jún. 24. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj egy tizenévesnek. Megmutatja 5 perc alatt.
2013. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%

1) belépsz az ncore-ba,beírod a keresőbe a zenét amit szeretnél, letöltöd - nem véletlenül ajálom ezt, mert kezdő vagy ezért könnyen átverhetnek más oldalakon


2) válassz ezek közül: [link]

2013. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön a kérdés,hogy mi az ncore. :)
2013. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ncore-ra rákerestem, de nem találom, hogyan lehet rá regisztrálni? Ugye ingyenes?
2013. jún. 25. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rájuk, csak hülyítenek!

-A google keresőjébe beírod a zene előadóját, címét és utána azt, hogy download

pl.: Bob Marley-Jammin download

valahogy így

.

utána kidob egy csomó találatot és ha rámész az oldalakra, akkor ott lesz majd egy olyan gomb, hogy "download"

ha arra rámész automatikusan letölti neked a zenét

DE!! vigyázz, mert ez nem valami biztonságos, lehetnek vírusok, vagy véletlen rossz helyre kattintasz

.

.

Egyébként van egy olyan oldal, hogy P.irate B.ay (azért írtam így, mert különben cenzúrázta volna a gyakorikérdések)

Oda elég csak az előadót, és a szám/album címét beírni, nem kell azt is hogy "download"

Itt is ki fog dobni egy csomó találatot, ha népszerű a zene. Itt is csak ki kell választanod a megfelelőt, és rámenni arra, hogy "Get this torrent"

VISZONT ha innen akarsz etölteni, akkor keleni fog egy utorrent nevű program ami leszedi neked :D


Ha esetleg nem értetted, vagy pontosabban szeretnéd, hogy elmagyarázzam neked, akkor írj nekem egy privát üzenetet, amiben leírom :D (valahol itt lesz a gomb ez alatt)

2013. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!