Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha kölcsön kérem egy barátomtó...

Ha kölcsön kérem egy barátomtól az xbox360 játékot és feltelepítem a merevlemezre nem lehetne valahogy megoltani hogy ne kérje a dvd-t?

Figyelt kérdés
nem akarom hackeltetni még a gépet van rá még 2 év garancia.
2013. jún. 25. 17:38
 1/6 Nosco ***** válasza:
Dvd nélkül nem fognak menni a játékok.
2013. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Támogatom az előzőt! Én is hiába tettem fel a Forza Motorsport 4-et, a Forza Horizon-t, a FIFA 13-at ha elindítom, mindig kéri, hogy helyezze be a lemezt. Bár megfigyeltem, hogy a lemez csak a játék indításához kell, utána már nem használja! Ha ez gépen lenne azt mondanám, hogy egyszerü crack! De mivel ez boxon van, itt nehezebb, pedig ugyan az az elv!
2013. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ha feltelepitenem a jatekot majd az eredetirol csinalnek egy irott dvd-rt es azt raknám be?
2013. jún. 25. 21:22
 4/6 Nosco ***** válasza:
Az írott dvd-t se ismeri fel ott már flash kell. De az rgh-s átalakítással már jobban jársz.
2013. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és az mennyibe kerül,illetve elveszik a garancia ?
2013. jún. 26. 21:51
 6/6 Nosco ***** válasza:
Garancia veszik. Rgh pedig gép függő. De itt egy árlista. [link]
2013. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!