Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3D tévén 3D-s filmet le lehet...

3D tévén 3D-s filmet le lehet külső winchesterről (usb-n keresztül) játszani?

Figyelt kérdés
A filmeket legálisan! letöltve a külső winchesteremre, vagy nagy méretű usb-re Ezeket le tudja játszani a Tv-m ? Ezek a filmek kb 15-25 gigásak nem? Milyen formátumban vannak? Elméletben működnie kéne, csak kíváncsi vagyok a gyakorlatban is lehetséges-e ez mert akkor vennék direkt erre egy külső vinyót! Ha nem akkor inkább másra költöm a pénzt.

2013. jún. 26. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Tv függő mit játszik le.
2013. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom neked milyen tv-d van, de a miénk működik úgy hogy bedugom az usb-t és lejátsza a 3D-s filmet
2013. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A formátum MKV. És nekünk egy ilyen WD-TV-s cucc van. Arról le játsza. de ha van elég nagy pendrive-d és van a TV-n USB akkor gond nélkül
2013. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is gond nélkül mennek pendrive-ról a 3D-s filmek (MKV formátum),és a TV Samsung.
2013. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szia!

nekem is külső merevlemezem van, és szépen megy a 3D-s film. a TV-m LG.

2013. jún. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!