Kapaferenc kérdése:

Milyen objektívet Canon 650D-hez? Videózásra!

Figyelt kérdés
Amatőr filmezés, illetve hip-hop csapatoknak videoklip készítés a fő profil, elég sokszor van esti forgatás, vagy olyan lepusztult, romos, fényszegény helyen forgatunk, hogy a kit obi sz@rt nem ér. Egy fix 50-es f/1.4-ben gondolkodom (Canon), nem tudom az jó választás lenne e, valamivel 100E forint felett van, nekem az éppen belefér. Köv hónapban lenne ismét keret, egy 130-at rá tudnék áldozni egy Zoomra, előzőleg azt ajánlották, hogy STM obi-t vegyek, ha jól tudom ez az AF motorjának egy variánsa, viszont teljesen tanácstalan vagyok ennél a választásnál, esetleg tudnátok segíteni egy jó minőségű Zoom választásában? Köszönöm szépen!

2013. jún. 26. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Videózáshoz, 650D-re én is az STM obikat ajánlom!
2013. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!