Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a JVC, AKG,...

Mi a véleményetek a JVC, AKG, Marley fejhallgatókról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a JVC, AKG, Marley positive vibration fejhallgatókról? Kb 20 ezer forintig gondolkodnék az árukban. A media marktban kinéztem egy Marley positive vibration fejhallgatót csak nem tudom hogy megéri e az árát(18ezer Ft) meg hogy mennyire tartós?!

#AKG #JVC #Marley positive vibration
2013. jún. 27. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha személyesen meg tudod hallgatni, akkor érdemes használtban gondolkodni!

20-ból már eredetileg 40ezreset is vehetsz használtban, csak alaposan próbáld ki.

Nekem van AKG-m (k55) és Sennheiserem (Hd520) is, olcsóbban vettem, használtan, de elégedett vagyok.

Esetleg Beyerdynamicban is gondolkozhatsz (ezek sokkal többet tudnak: Dt 770, 880, 990)! Ilyeneket hallottam saját füllel, és ezek nekem bejöttek!


Ha meg egyszer rászánsz 50 ezret, akkor színvonalas fórumon kompromisszumok nélkülit is kaphatsz használtban.

2013. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Atsuness válasza:
Mèlyen ajánlom a Marley fejhallgatókat, ugyanis remek a hangzása és évekig kitart. Emellett természetes anyagogokból készülnek. Sz'al ajánlom, nagyon jó. :)
2014. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem JVCtől JVC HA-A5T bluetooth 5.1 fülhallgatóm van ami 12000 Ft 2 év garanciával az AQUAnál, a kiszállítási költséggel 13800Ft futárnál készpénzes fizetéssel. Szóval a véleményem pozitív nagyon. Nagyon jó ár/érték arányú fülhallgató. A hangzása tiszta dinamikus, hangszeres zenehallgatáshoz ezen az áron telefonon keresztül teljesen jó a minőség, rádió is szépen szól meg a telefonon lévő zenék is, viszont érzékelteti a különbséget a füles mert a telefonon veszteségmentes zenék vannak amíg ugye rádión jobb minőségű de tömörített zenék, szóval van kontaszt bőven, ajánlatos kevésbé tömörített vagy veszteségmentes zenéket hallgatni vagy veszteségmentesen tömörített ( pl FLAC ) formátumú zenéket hallgatni vele, a hangszínpad jó, szépen hallik az hogy melyik hangszer melyik irányból szól. A jel 10m-en belül stabil, az üzemidő 15 óra egy töltéssel és a töltőtő - tároló tokban is van további 15 óra. Anyaghasználat - összeszerelés jó minőségű, a telefonálásnál semmi panasz nem érkezett a hívó vagy hívott féltől.
2022. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az AKG ismert Hi-Fi fejhallgató gyártó olcsóbb kategóriában is jó a minőség, viszont az Audio - Technica a JVC és AKGtól is jobb.
2022. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem ezek közül csak a JVC-vel és az AKG-vel van tapasztalatom. Egy olcsó (3k) JVC fülhallgatóm van. Semmi extra, de a dolgát teszi, szóval megfelel. Volt két másik fülhallgatóm is tőlük, az "Xtreme Xplosives" szériából, mert annyi jót hallottam róluk, hogy milyen erős a basszusuk, meg minden... én pedig már mióta egy jó kis dübörgős, erős basszussal rendelkező fülhallgatóra vágyom. Hát, iszonyatosat csalódtam. Nem hogy nem volt xtreme a basszus (xplosive főleg nem), de olyat produkált, amelyet bármilyen átlag füles kiad magából. A skullcandy után ezek voltak azok a fülhallgatók, amelyekről kifejezetten úgy gondolkoztam, hogy kidobott pénz. Hatalmas csalódás volt nekem ez a két fülhallgató (az egyik egyébként 5k volt, míg a másik 8). Szóval az Xtreme Xplosives sorozatból soha nem veszek többet. Az ugyanilyen név alatt futó fejhallgatót és vezeték nélküli fülest nem próbáltam. Ennyit a JVC-ről. AKG-ból egy fülesem volt, korrektül szólt és sokáig is bírta. Marley-val nincs tapasztalatom, de általában olyanokat olvastam róluk, hogy nem a legjobb hangzás, meg ilyenek.
2023. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!