Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik Autós fejegységet vegyem?

Melyik Autós fejegységet vegyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Melyik lejátszót érdemes megvenni max 35.000Ft ig a kocsiba?Melyik szól a legszebben és melyik márkát? JVC KD x250BT milyen lenne? Vagy inkább Pioneer? vagy Alpine? Nem tudok dönteni! Elötte egy Blaupunkt London MP48 volt és hangminőségben szeretnék egy ilyet legalább!

2013. jún. 29. 21:03
 1/1 nagy gyuri válasza:
45%
Én maradnék a blaupunknál nekem is az volt korábban még a gyári de el romlot most egy sony van de nagyon fárasztó kiabálos nem jó,a jvc ismerösömnek van jól néz ki meg minden csili-vili tele van minden féle dinamika növelövel nekem nem tetszet a hangja.Marad a blaupunkpunt,nekem az ö hangzás világa jött be ez ami most van az pedig menni fog,jó vásárlást!
2013. jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!