Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől függ egy mai TV minősége?

Mitől függ egy mai TV minősége?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy 3d meg ilyenek, hanem mondjuk mi fontos hogy jó legyen (pl. képfrissítés, felbontás stb...)

2013. jún. 30. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha plazmát veszel akkor az úgy jó ahogy van. Ott a képfrissités 600-tól kezdődik. A legszebb kép még mindig azokon van,de többet wattot fogyaszt mint egy ledes. Ha ledest veszel akkor csak arra figyelj minnél nagyobb legyen a képfrissités. 200 alá ne add.
2013. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok minden számít, amire különösen figyelj, az a felbontás, ma már 1080p alá ne add és a képfrissítés is azért 200 Hz legyen meg. Ezen kívül is millió dolog számít, a panel minősége, képfeldolgozó processzorok, stb, de ezeket nem írják, szóval a legjobb kipróbálni élőben egy tv-t és megvenni ami a legjobban bejön. Valószínűleg egy tv-t sem találsz, aminek nézhetetlenül rossz a minősége, de lehet ugyanannyi pénzért jobban találnál.


Előző meg jól írja, plazma az igazi még ma is, de 42" alatt csak LED jöhet sóba.

2013. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a keret 180.000 és alatta van, és néztem a plazmákat abból nincs is kisebb mint 42" és azok kicsit drágábbak...
2013. jún. 30. 22:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és olyan van hogy Samsung Smart Plazma?
2013. jún. 30. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
A smart azt jelenti ,hogy okos tv.
2013. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó értelmes válaszát, ezzel teljes mértékben tisztában vagyok... És az utobbi kérdésemre már megkaptam a választ, találtam olyan TV-t csak kicsit drágán
2013. jún. 30. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!