Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A nintendo wii-mre szeretnék...

A nintendo wii-mre szeretnék netet rakni, most hogy van benne vagy nincs benne wifi vevő az most mellékes, de nekem van egy routerem ami most két gépnek folyt. Lent?

Figyelt kérdés
osztja el az internetet (erre és egy másikra, vezetéken) és van egy antennája, honnan tudom hogy most az antenna is küld internetet vagy nem hogy használhassam a wiin?
2009. okt. 15. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha nincs benne wifi vevő akkor magyarul nem tudsz internetet belerakni
2009. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van aki azt mondja van van aki azt mondja nincs... de most "nem ez a lényeg" mert ha lenen akkor hogy kéne megcsinálni? mert hiába írok be mindent (ip, maszk.. stb) nem megy.
2009. okt. 15. 17:49
 3/6 anonim válasza:
2010. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a videót de még mindig nem működik.

Van egy MSI RG60SE routerem ami wifit is ad ha minden igaz. A wii amikor kérem a videó szerint hogy keressen wifit akkor meg találja de egyszerűen nem hajlandó vele együtt működni, ha tudsz segíteni akkor írj lécci, ha kell videót is csinálok.

2010. jan. 7. 15:19
 5/6 anonim válasza:

Nintedo Wiiben van wifi.

Neekem van mqködik.

2010. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem nem kapcsolódik fel hogy rohadjon meg
2010. ápr. 28. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!