Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék építeni 2 db párban...

Szeretnék építeni 2 db párban lévő mélyládát, nos véleményeteket szeretném kérni hogy mégis milyen Basszushangszórók jöhetnek számításba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Nos Basszushangszóró után kérdezősködnék, mivel szeretnék 2 mélyládát építeni, amely kocsiba is alkalmas lenne illetve szobai, vagy kissebb összejövetelekre. Tudom hogy elég bizarul hangzik, Nem megyek a tökéletességre, csak a legjobbat szeretném kihozni abbol a pénzböl amit rászánok. Nos igen Miért nem veszem meg egybe? Mert többre nézem ha én magam csinálom meg neki a kimért ládát, és álítom össze, akkor is ha még rosszabbul szol mint a gyári. Kérdésem az lenne hogy tudnátok e nekem olyan hangszórókat felsorolni, ami erre alkalmas, esetleg olyanokat is amelyek már megfordultak nállatok és bevállt.

Fontosabb inkább hogy szobába,és kisseb bulikra alkalmas legyem a kocsiba való hallgatás az már nem annyira lényeg szol ahogy szol benne:) Végfokom stabil 2x 150 W ot tud rátenni 4 ohmon. 8 ohmon 100 W ot. Fontos lenne nekem hogy 4 ohmos legyen éppen azért hogy kocsiba is be lehessen tenni. hangszóróra rászánni 15000 szánok db jára. nos ebböl a pénzböl szeretném a legjobbat kihozni amit lehet. Mindent meghallgatok, minden ötletet. CSak arra kérnélek benneteket, hogy a gúnyos megjegyzéseket tartsátok meg magatoknak, Értelmes, komoly komikat várok!

Köszönöm!


2013. júl. 2. 00:33
 1/2 Osynho ***** válasza:
Üdv. Valami érzékeny sub kellene, pl egy Audio System MX 10 PLUS, ezt megkapod 13 ezerért újonnan. Viszont érdemes lehet nézni a használ piacot, nagyon jó dolgokra lehet ráfutni! Miért kell 2 nyomó, miért nem veszel 1 jobbat? Kocsiban miről fogod hajtani?
2013. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kocsiban lévő erősitőm olyan 120-150 watt ot bir, azért kellene 2 db mert kisseb összejövetelekre kellene, ugyanis van már 2 db 50 hz-s pa hangfalam ami elég nagyot bir szolni, azok alá kellene, kicsit meg füszerezni a mély tartományt ezzel a kettővel.
2013. júl. 2. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!