Samsung vagy LG Smart TV-t ajánlanátok inkább? Miért?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A smart tv csak szemfényvesztés. Nem fogod kihasználni úgysem. Ne ez legyen a tényező a választásban.
2013. júl. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
57%

Ha érdekel a smart tartalom, akkor mindenképp Samsung! Nem csak azért, mert ő vezette be a piacra, hanem azért is, mert messze a legjobb! Csak annak szemvényvesztés a Smart TV, akinek nem Samsungja van. De ezt megértem.

Továbbá az LG a Samsung egyik legnagyobb másolója. Te döntöd el, melyik kell: az eredeti vagy a "koppintott".

2013. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló nekem is samsungom van és mégis annak tartom.
2013. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért van,hogy valaki vesz egy gagyi samu-tv-t,és mindenkit rá akar beszélni. Talán jutalékot kapsz ? Amit állítasz nevetséges,mivel javítom eleget és tényleg "veri a mezőnyt". A Pana is jobb tőle,a lenézett Lg ,pedig csúcs technológia,főleg a Magic Motion távval.Az esetleges 3D pedig a 10 dkg-os aktív szemüveggel idejét-múlt.
2013. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

4.

Nem tudom, hogy nekem szántad-e mondandódat, de ha igen, akkor válaszolok.

Nem kapok jutalékot!

A Samu gagyi lenne? Akkor miért koppintja állandóan a többi gyártó? Többek között az általad említett Magic Remote-ot is a Samu Smart Touch Pad-járól "vették kölcsön". De említhetnám a hang- és mozgásvezérlést, beépített wi-fit, második (smart) távirányító, kétmagos processzor, beépített kamerát és még nagyon sok minden mást! Szerinted a gagyit másolná a Panasonic vagy a Sony?

Megnézheted bármelyik netes tesztet is: mindenhol a Samut hozzák ki a legjobbnak! A Samu Smart alkalmazása és Media Player-e simán veri az összes többit! és ezt se én állítom.

10 dekás 3D szemüveg? 24gramm az, elemmel együtt! Még hogy te javítasz tévéket...

És végül: nem azért mondom, hogy a Samu a legjobb, mert nekem az van, hanem azt mondom: azért van Samum, mert az a legjobb! És egy fillért se kapok ezért!

2013. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
No,látod ! Neked az van ! Ez-az,nekem volt több ,de hál.istennek már nincs. A dkg az jelképes volt,gondolhattad volna,de kényelmesebb a passzív. Egyébként csakugyan gariban javítjuk,és a többihez sem kell többször menni. Amit az "extra" tartozékokről írsz -pl.beépített Wifi-alap szinte minden készülékben.Attől ,hogy Samud van,távol sem biztos,hogy másokat befolyásolnod kellene.Tanácsot kértek nem "reklámot". Azt pedig,hogy nem tudja kihasználni a "smart" funkciót az nevetséges./Csak a több száz film a you-tube-n,igaz ?
2013. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem semmi reklámot nem írtam, "csak" elmondtam, szerintem miért azt kellene vennie! Aki tanácsot kér, az eleve befolyás alá kerül.

Azt pedig nem is én írtam, hogy a smart szemfényvesztés és nem is lehet kihasználni! Azt az első válaszoló írta, én pedig a második voltam. Sőt, pont ez a lényeg! Akit érdekel a smart, az szerintem kizárólag Samut vegyen, ugyanis neki messze legjobb a smart alkalmazása, naponta frissül és messze a legtöbb magyar alkalmazás is ott van! Az Explore 3D-ről nem is szólva.

2013. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azon persze lehet vitatkozni, hogy ki gyártja a legjobb tévéket, de azt, hogy messze a Samu a legnagyobb fejlesztő és a többiek másolják, szerintem vitathatatlan!
2013. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!