Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudja lejátszani...

Fastresponse kérdése:

Miért nem tudja lejátszani Windows media centeren keresztül az xbox 360 slim (250gb) a laptopon lévő letöltött filmet? Sokáig tölt majd ez a szöveg jelenik meg (lent)

Figyelt kérdés

-VIDEOHIBA

Nincsenek telepítve vagy nem működnek megfelelően a videó megjelenítéséhez szükséges fájlok.Indítsa újra a windows Media Center rendszert vagy a számítógépet-


Újra indítom a boxot is meg a laptopot is de ugyan az. Mi lehet a gond?



2013. júl. 3. 03:12
 1/5 Vortrex ***** válasza:

A Windows media center-t ne erőltesd, soha sem működött.


A Windows media player-ben, amikor nincs elindítva benne videó, a fölső sávban az ,,Adatfolyam"-nál legyen bejelölve a ,,Lejátszó távvezérlésének engedélyezése" és a ,,Média fájlok lejátszásának automatikus engedélyezése". Utána ugyan ott a ,,További adatküldési beállítások"-nál engedélyezni kell az Xbox-ot (egy hálózaton legyen a laptoppal és legyen bekapcsolva).

Xbox-ban csatlakozz a gépedre a ,,Connect to PC"-nél a hálózati beállításokban. A megosztani kívánt mappára jobb klikk > Megosztás ezzel > adott személyek > add hozzá hogy ,,Mindenki"


Ezután ha a Xbox-ban rámész hogy Video, nem csak a pendrive-okat, hanem a géped és a megosztott mappát is látni fogja

2013. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. júl. 4. 21:45
 3/5 A kérdező kommentje:

Most meg ez a szöveg jelenik meg - UNPLAYABLE CONTENT

Can't play this contetnt because it may not be supported.For more info,go to www.xbox.com/support. Én nem értem mindent úgy csináltam amit írtál.

2013. júl. 4. 23:07
 4/5 Vortrex ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem lejátszható, biztos .mkv vagy hasonló HD formátumú a videó, azokat sajnos nem játssza le :/

Szóval akkor sikerült a gépre csatlakozni xbox-ról vagy nem erre utal a hibaüzenet, amire gondolok?

2013. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen sikerült. Csak a formátum nem jó sajnos de megoldottam és átkonvertáltam amit elfogad. Köszi megint. :)
2013. júl. 8. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!