Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple macbook pro 13" 2.5ghz...

Apple macbook pro 13" 2.5ghz vagy inkább egy windowsos samsung series 9 vagy sony vaio t13 vagy asusx32a-r3007h?

Figyelt kérdés

TMobiletől kell a részlet miatt! tudom sokkal többöl jön ki, de nekem kell a mobil net is! szóval ez igy nekem jó!


A kérdés. hogy az apple macbook pro vagy a felsorolt 3gép közül, melyik birja jobban? melyik jobb? amire kell az netezni,filmezni,chat,minimális képszerkesztés valamint zene, 2.1-esről nem belsőről, film hdmi-n hdtv-re kötve. játék semmi. esetleg world of warcraft, de az van mind2-re, apple,windows,



2013. júl. 3. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjobb akkumulátor üzemidőt a MacBook Pro-val kapod, amennyiben OS X-el használod. Az általad felsorolt feladatok mindegyikét meg tudod tenni mindegyik laptoppal, arra ügyelj, hogy a MBP-nek nem HDMI, hanem Thunderbolt (amely teljesen kompatibilis a mini DisplayPorttal) kimenete van, de párezer forintos átalakítóval át lehet alakítani HDMI-vé (én kínából rendeltem ~1200Ft-ért egyet).
2013. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zlevii ***** válasza:
100%
Mindenképp apple,használhatósága az ilife az osx sokkal jobb,tapasztalatból tudom :D
2013. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és az 1év garancia?

minőség? nem romlik el?

2013. júl. 4. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden el tud romlani, erre nem lehet általános érvényű kijelentést tenni. Az biztos, hogy az Apple lehetne nagyvonalúbb is ilyen téren, de mivel az Apple Apple, emiatt ebből is megpróbál bevételt teremteni. Én biztos ami biztos kötök AppleCare garancia hosszabbítást a notebookjaimra, egy noname (vagy másik brand) notebookban is többtízezer pl egy kijelző panel csere, el sem merem képzelni, itt mennyi lenne.
2013. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért csak 1 év a garancia alapból, hogy utána feltételezik hogy megveszed az új modellt, nem pedig azért mert ezek tervezetten elavulnak és tönkremennek 1 év múlva. Meg a már több mint 5 éves Macbook White modellek is a mai napig gyorsak, zenekari cuccokban használatosak, ellentétben a hasonló korú windows-laptopos társaikkal, amik már jobb esetben alkatrésznek jók.
2013. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!