Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 120 GB PS3 Slim használtan...

120 GB PS3 Slim használtan megér 30 000Ft-t?

Figyelt kérdés

Az alap tartozékokkal természetesen, és nem szeretné flashelni.


CRT TV-n használnám, jól be állítva a lehető legszebb kép érdekében.



2013. júl. 4. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem gyanusan olcsó. A crt tvt meg állithatod akárhogy nem lesz jó kép vele.
2013. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

KonzolokSzervizénél kerül annyiba. ÉS azért azt ne akarja senki bemagyarázni nekem, hogy rosszabb a PS3 képe CRT-n mint a PS2-nek.


Ha a PS2-é jó, akkor a 3-é is az lesz!

2013. júl. 4. 10:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Játszható lesz rajta, de ha van haverod PS3+HD tv-vel, akkor sose menj át hozzá. Régen nekem is csak CRT tv-m volt, különösebben nem zavart a grafika, de aztán átmentem haveromhoz, megláttam hogy néz ki egy Killzone 2 HD tv-n, és otthon már egyszerűen nem tudtam élvezni a fos tv-n a játékot.


Egyébként ha nincs viszonyítási alapod akkor annyira tényleg nem lesz ronda, de a feliratokat, menüket nagyon nehéz lesz látni, meg sok részletet (pl. CRT tv-n egy Resident Evil 5-be nem fogod látni, hogy melyik a green first aid vagy mi és melyik a green+red).

2013. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bizony. Amig nem volt lapos tvm addig azt hittem rosszul látok. Mióta olyan van rájöttem hogy nem.
2013. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is mikor megvettem a hd-t és beállítottam azt hittem lesz.pommagam akkor a különbség


Illetve ha slim megéri!

2013. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most vna 1 PS2-m, és tökéletes számomra a felbontás, még a több mint 10 éves PS2-n is :)


Ha jól tudom PS3-on van élsimítás is, zóval még élesebb a kép. Tudom, hogy nem lesz csodaszép, de bőven játszható lesz, szerintem :D. Bár ha a PS2 is tökéletes, akkor a 3 is az lesz :D


Azért várok még válaszokat!

2013. júl. 4. 15:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem fogod fel pedig már irták páran. A ps3 már hd felbontáson megy és az sima tvn szar. Betűket,menüt, apró részeket elmosodódva fogsz csak látni.
2013. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

... Van rajta SD felbontás, utánna néztem már :) Támogatja a 640x480-at!


Tisztában vagyok fele, hogy nem lesz az igazi a kép minőség, de megfelelő lesz NEKEM.

2013. júl. 4. 15:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha neked jó lesz szar felbontásban is akkor hajrá. Te fogod nézni nem mi.
2013. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Feltűnt, hogy eddig ez csak neked okozott gondot?
2013. júl. 4. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!