Használt XBOX 360 ELITE flashelt konzolt érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Itt venném meg: [link]


Azért veszek flashelt xboxot mert én szeretnék multizni, és játékokat venni hozzá. úgy tudom ehhez egy elit gép is jó.



2013. júl. 5. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Vagy multi vagy flash. De akármelyiket is választod, slim gépet vegyél. Tört játékokkal multizni ps3-mon tudsz, de az sem ajánlott, nagy a lebukási esély.
2013. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Multizni nem akarok rajta.

Most nézem hogy kihagytam egy NEM szót, bocsánat!!

Javítva így lenne:: Azért veszek flashelt xboxot mert én NEM szeretnék multizni.

2013. júl. 5. 18:34
 3/9 JulesM111 ***** válasza:

Szia.


Így mindjárt máshogy hangzik :)

45pénzért marhadrága a cucc. Kb 30ezerért mondanám azt, hogy érdemes lenne gondolkodni rajta.

2009-es, azaz 4 eves cucc. Keveset használt pedig duma, az eladó úgyis kijátszott rajta mindent, amit le tudott tölteni hozzá xD


Inkább vegyél egy megRGH-zott slimet újonnan.

2013. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igaz, én is tartottam tőle hogy nem egy mostani konzol, de fórumokban néztem és ott írták hogy elég erre egy használt elit.

Üzletben lehet venni RGH új slim konzolt, vagy az is jó ha keresek egy használtat ami már nem régi kb:2éves?

És ha van olyan üzlet a címét le tudnád írni?

2013. júl. 6. 09:12
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a használt slim konzolt találtam ami közel is van és RGH-s verzió, elvileg minden verzió friss és 250GB-s

Erről vélemények?

2013. júl. 6. 12:27
 6/9 JulesM111 ***** válasza:
Azonnal megvenni.
2013. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez kamu szerintem... elvégre még a számát sem adta meg
2013. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 heori válasza:
Én is mmost szeretnék chippelt xbox-ot de nem értek nagyon ehez... Mi az az RGH????
2014. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az RGH az Rántott

Gesztenyés

Harcsa

2017. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!