Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért változtak meg a csatorná...

Miért változtak meg a csatornák a tévén?

Figyelt kérdés
eddig az rtl 31-es volt most meg hirtelen 6-osra változott,tv2 meg eltünt, és a többi sincs a helyén:) elköltöztek, de miért ? be lehet ezt állitani vhol h melyik hányas legyen ?
2008. jún. 24. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Szépen előveszed a használati útmutatót és megnézed. Minden tévén be lehet állítani, hogy mi hanyason legyen.
2008. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

előfordul h.bizonyos csatornák más frekvenciákra kerülnek ilyenkor megváltozhatnak a tv-n beállított csatornák helyei.ha kb.tudod kezelni a menüt akkor állítsd be újra a catornákat.de ha inkább nem szeretnéd te bolygatni, hívj egy antennást/tv szerelőt.bár az tuti drágább mintha te kiokoskodod(én egy technikai 0 vagyok,de már a tv-t tudom állítgatni...)

amúgy az is lehet h.pl.a szél átállította az antennádat,na ahhoz viszont tényleg érdemes szakit hívni..

2008. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szolgáltató megváltoztatta a csatornakiosztást, az kideríthető (honlapjukon, email, telefon), illetve ilyenkor más ügyfeleknél is ugyanúgy változik. Mondhatnám, a szomszédnál is, de manapság már egy házban több szolgáltató is előfordulhat.


Másik lehetőség a készülék meghibásodása, ilyen is előfordul, tunerhiba például. Pontos típus ismeretében esetleg meg tudom mondani, hogy annál szokott-e előfordulni ilyen hiba (vagyis típushiba).

2008. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!