A PS4 le fogja játszani a PS3-as játékokat?

Figyelt kérdés
Mert lesznek PS3-as exklúzívok de nem tudom hogy ha megvan Last of Us akkor tudok-e majd vele játszani PS4-en.

2013. júl. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Rebesgetnek valami netes-streamelős megoldást (mint az Gaikai-n keresztül), de erről még nem olvastam semmi hivatalosat, meg valószínű fizetős lesz.
2013. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondták hogy kelleni fog a PS+ hogy multizhass de nagyon sokan mondják ez hülyeség hiszen miért változtatná meg a Sony a legjobb dolgot a PS4-en.
2013. júl. 6. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Akkor az a nagyon sok ember hülye, hisz ezt a Sony hivatalosan bejelentette, sokat is volt róla szó, kötelező hozzá a PS+.

2013. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Visszafelé elvileg nem kompatibilis max felhő alapon lesznek játszhatok de abból is csak amit oda beraknak.

De mondjuk a 3 még jó ideig piacon lesz szerintem felesleges aggódnod.

2013. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nekem 360-am van csak PS4-et fogok venni mert sokkal jobb mint az Xbox One csak azért kérdeztem mert ha lejátszotta volna akkor megvettem volna de így nem.
2013. júl. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!