Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy memória kártya fényképezőg...

Egy memória kártya fényképezőgépbe mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Samsung S860-as fényképezögépbe,.. fontos lenne..
2009. okt. 17. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

figyi még a vaterán is találsz nagykert, aki egész jó áron tudja adni már a 8 GB-osokat is, hát az 1-esk meg nem is tudom egyáltalán léteznek-e még, de hát amikor már a 64-es se ritka ...

pedig aztán még a legnagyobb felbontással is pl. 6-7 MB-ot visz el egy kép, azaz egy 32-est az életben nem fogsz telefotózni, de ha videozól akkor érdemes, mert az meg zabálja

2009. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 11:58

Látom ismered a gépet! :)


Az S860 régi gép, SD kártyát 2GB-ig, SDHC-t 4GB-ig, MMC-t 1GB-ig támogat csak!

Ezért talán a legjobb vétel 1500-2000-ért a 2GB-s SD.

2009. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké, hát a 2 GB-os SD annyiért teljesen jó áron van. És ha nem akarsz videozni, akkor meg elég is lesz. Bár én azért elgondolkodnék a helyedben az SDHC 4-es kártyán, ha normális áron tudod megszerezni, akkor sztem jobban jársz vele, aztán örökre le van a gond
2009. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
óha, hát én nem vagyok ilyen műszaki zseni..:D .de mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 19. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!