Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Macbook pro-t szeretnék venni...

Macbook pro-t szeretnék venni de sajnos úgy tudom hogy alig vannak rá játékok. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért van egy pár.. Plusz bármikor felrakhatsz az osx mellé teljesértékű windows-t is, azon azt játszol, amivel akarsz.
2013. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos igaz. De tudsz rá Windowst is telepíteni, ott bírni fogja a játékokat. Nekem egy 27"-os iMac-em van (a fullos verzió, számomra megéri a munkám miatt) És OSX-et, valamint Windows 7-et is használok egyszerre. A Wint főleg játékra, és ha van olyan munkám amit Win alatt kényelmesebb megcsinálni, akkor arra használom. Ja és ne félj a Windows-Mac átállástól, pár nap alatt beletanulsz, kevesebb mint egy hét alatt megszokod, és soha többet nem akarsz Windows-t használni. Nekem csupán az okozott mindig gondot, hogy amikor be akartam zárni egy programot, akkor mindig ösztönösen a jobb felső sarokba mentem a bal helyett. De ezt is megszoktam 1-1,5 hét alatt.
2013. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gta 5 lesz rá ?
2013. júl. 7. 15:30
 4/4 i hate this world ***** válasza:
A GTA 5 szerintem csak Windows-on fog futni. De mint mondta az előző, feltudod tenni az OSX mellé a Windows-t.
2013. júl. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!