Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy wayteq xtab 70dci...

Vettem egy wayteq xtab 70dci tabletet de nem játssza le a videókat, kivéve a youtubosokat. Ha pl. az indavideóról néznék valamit, csak a hang indul el, de kép nincs. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

#tablet #WayteQ #wayteq xtab 70dci
2013. júl. 7. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja. Nem viszi a flash videókat.
2013. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi baja, ezek ilyenek... nem laptop
2013. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aHermann ***** válasza:
Mx playert töltsd le a Playről. Szinte minden formátumot lejátszik. Flash is megoldható egyébként.
2013. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a flash-t archívumból. 4.0 után megállt a frissítés, így nem 100%, hogy működni fog, kínai tableteken viszont szokott, ez meg mégis csak egy ramos, csak rá van szitázva, hogy wayteq. Itt a link, ezt töltsd le tableten, majd telepítsd: [link]


Ha nem megy, akkor még többek között ezzel a böngészővel is próbálkozhatsz: [link]

2013. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aHermann ***** válasza:
Én a Nexus 7esemre (amin egyébként a legfrissebb 4.2.2-es rendszer van) kapásból rádobtam a flashplayer telepítőt és a Firefox Beta-t. Ez utóbbi egyébként is piszok jó kis böngésző. Már nem is használom a chrome-ot gyakorlatilag. Firefox Beta mindent visz. Most is arról írok :-)
2013. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!