Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 200. 000 Ft-ért laptop (link)...

Mindedj kérdése:

200. 000 Ft-ért laptop (link) és gép?

Figyelt kérdés

Leginkább játékra kéne , de photoshop és dev-pascal menne rajta.

Laptop: Tudom , hogy nem játékra való , de lehet hordozni (csak ezért vetettem fel)

Gép: Tudom , hogy jóval erősebb , ezért ha összetudnátok rakni 1 jó konfigot , és látnám , hogy mégis mennyivel erősebb , mint a laptop , ezesetben ezt venném. (Periféria nem kell hozzá)



2013. júl. 9. 21:14
 1/5 anonim válasza:
Ez a laptop extrém játékokra is elég lesz egy ideig még..Ezt tartom a legjobb vételnek..
2013. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]

Elnézést itt is a link hozzá:D

2013. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hááááát... GT635M... Még a Crysis 2 is megakasztja. Ha ragaszkodsz laptophoz, akkor hozzáraksz még egí 100-ast, és veszelet egy Lenovo Y500 vagy Y510p-t, amivel már elég jól tudsz játszani. Ha neked mind1, akkor mindenféleképpen asztali gép, de konfigot most nem írok, van annyi ilyen kérdés már, mint csillag az égen, keress rá a keresőben.
2013. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na jó túloztam, Crysis 2 és hasonló követelményű játékokkal fogsz tudni játszani legjobb grafikán 30-40 fps-sel, de a közeljövőben megjelenő játékokhoz már biztos nem lesz elég. (pl. GTA V, Bf4)
2013. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minimumon se fogja vinni?
2013. júl. 14. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!