Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopom billentyűzete nem...

Sacura kérdése:

A laptopom billentyűzete nem a leütött betűket irja, de nem állandóan, csak időnként, kiszámithatatlanul. Van hogy napokig jó, van hogy szinte minden szóban van hiba. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Én laikusként meg tudom javitani ? A szervizben a javitás milyen összeg lehet ?

2013. júl. 10. 12:26
 1/4 anonim válasza:
Az ilyen problémák 99,9% a bilenytuzet hibája ami csak cserével javíható, orvosolható állltalában 10-22e Ft között mozog egy új billentyüztet ára.
2013. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont bármikor beledughatsz egy 1500 Ft-s usb-s billentyűzetet :)
2013. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már próbáltam más billentyűzetet beledugni, semmi változás, szóval biztos hogy nem konkrétan a billentyűzet hibája.
2013. júl. 12. 17:28
 4/4 anonim válasza:
Milyen karaktereket téveszt és mindig ugyan ugy ? Ha a gépben lévő rossz akkor hiába dugsz rá külsőt sajna azt is össze kuszálhatja. ebben az esetben ki kell huzni az eredetit az alaplapból legalább.
2013. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!