Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért ilyen drágák a beats...

Miért ilyen drágák a beats audio fel és fül hhallgatók?

Figyelt kérdés
az istyle-ban a fejhallgatók 100ezerbe is belekerülnek, az olcsóbbak olyan 50-60 környékén vannak, a fülhallgatók meg olyan 30-40 körül, megérnek ezek ennyi pénzt? vagy itt is inkább a márkanevet fizeted meg mint az Apple-nél?
2013. júl. 10. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont mint az applenál...
2013. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Naná. Hangminőségben meg egy 7 ezres fejes alázza. Nekem több Sennheiser és AKG is van, még nem csalódtam bennük.
2013. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 |Orfeusz| ***** válasza:
A Beats a basszussal reklámozza magát. Lehet hogy abban tényleh high-end, de alapból miért fizetnél több tízezret egy fülhallgatóért? Én nem vagyok akkora hangzásszakértő úgyhogy elég a hatezres JVC vagy Sennheiser füles is. Egyébként hallgattam már 30 ezres Beats fülest és annyival nem volt jobb. Egy equalizerrel beállítod a bassz kiemelést és egy JVC is tud hasonlót.
2013. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%
Vettem egyet 50-ezerért és olyan hangokat is hallok amit eddig nem!
2013. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam haver Beatsét hát a Sennheiser HD 201-em alázza
2013. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
"itt is inkább a márkanevet fizeted meg mint az Apple-nél?" rátapintottál a lényegre. Még azt hozzáteszem, hogy fülhallgatóból szerencse kell, hogy kifogj egy jót (az ár nem számít, lehet hogy pont olcsó lesz jó, lehet hogy egy kicsit drágább), nálam eddig a HTC Wildfire-hez kapott fülhallgató viszi a pálmát, nagyon jó hangzása van, szépen adja a basszust is, és csak olyan egyszerű formája van szivacs bevonattal :) (szóval semmi szilikonos, fülbetapadós megoldás meg hasonlók)
2013. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 akosrakos ***** válasza:
Igen de például a Sennheiser HD 201 -nek nincs hangerőszabályzója és control talkja amivel tudod a zenéket váltogatni illetve beletudsz beszélni!
2013. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mivel amerikai, ezért nyilván az import, a minőség, és igen kicsit drágák, de tényleg én is megvettem az első beats és hű tényleg, első nap a bassz miatt fejfájásom is volt :)
2015. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!