Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Betört a Samsung 82 cm LCD...

Betört a Samsung 82 cm LCD tv-m nek a kijelzője hol csináltassam meg? Legolcsóbból mennyiből tudom megúszni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem javitanak mert nem éri meg. Vegyél másikat.
2013. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
120 ezerér nincs kedvem másikat venni
2013. júl. 10. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor vegyél kevesebbér
2013. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Panelt lehet venni bele. Nézd meg mi a tv-d pontos nev nem csak annyi, hogy samsun 82cm lcd hanem mondjuk Samsung UE32EH5000 vagy ilyesmi csak írtam egy példát. Egy panel bele azért így is 50 000 ft biztos megvan.
2013. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mi SONY LCD tévénk képernyőjét is összetérték a gyerekek, még garanciális volt, fél éves készülék.. :-(((

Nem éri meg javíttatni :-( eladtam alkatrésznek. Több is veszett Mohácsnál.

Most egy sokkal modernebb van, ez már okos tévé, az előző még nem volt az. Nagyon szuper a jelenlegi! Számtalan kitűnő szolgáltatással, gyönyörű képpel, és 3D-s is. Nagyon élvezzük! A legtöbbet használt funkciói a beépített STB, külső winyóval megállítható, visszatekerhető, felvehető. A másik, hogy a számítógépeken lévő filmeket lejátssza, egy kiváló menőrendszerrel, megjelenése akár egy videotéka. Internetről leszedi a filmek borítójának képét, a tartalmat, értékeléseket, stb. És számtalan mini alkalmazás letölthető, telepíthető rá. Játékok, hírek, infók, filmek, még 3d filmek is. (ezekhez van egy második távirányítója, mint a Wii játékhoz)

Tehát, minden rosszban van valami jó!

2013. júl. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Azt elfelejtettem írni. Fél évig visszatértünk a képcsöves tévére, amíg összespóroltuk az új tévé árát.

(ráadásul egy 37 centist használtunk addig)

2013. júl. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!