Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szabad e két scart csatlakozot...

Szabad e két scart csatlakozot kötni egy alkor hd 2600 set top box-hoz?

Figyelt kérdés

[link] [link]


Tehát van egy alkor hd 2600 set top box-om,és csak egy scart, egy RF-in, RF-out, HDMI, usb,satöbbi.tehát csak egy tévét lehet csatlakoztattni a set top box-hozz.

de én csinálnék egy olyan kábelt amin egyik felén két scart csati van , a másik végén egy scart csati, és így két tévét csatlakoztatnék rá.

Vajon elbírja a set top box készűlék a két tévét, vagy leégne a box? vagy vagy nem is lenne az egyik tévén kép?... Valaki hozzáértő????

Válaszokat előre is köszönöm.


2013. júl. 10. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet venni scart elosztót,de értelme nem sok lenne mert mind a kettőn ugyanazt tudnád csak nézni.
2013. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

JA tényleg , most jutt eszembe hogy egy távirányitó van hozzá és ha én itt a szobámban csatornát váltok akkor a másik szobában is a tv átvált arra a csatornára, Pff:) XD

na mind1.

2013. júl. 10. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a távirányitó miatt. Egy box egy tv.
2013. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi. Tudom hogy nem a távírányitó miatt, ez csak még pluszként jutott most eszembe:).

de nem probálkozom meg a dologal,mert vadi ujj, még garis,nem akarom hogy barmi baja legyen tulterhelés miatt, mert az már nem a garanciába tartozik, meg nincs is értelme annak, hogy ílyen módon mególdjam, ughyogy storno az egész, majd veszek egymásik boxot a tv-hezz

Tudom van olyan fajta box amin két antenna csati van két tévéhezz, de most ilyen lett ez van:) zárom a témát:)

2013. júl. 11. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!