Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen a jó tablet? Értelmes...

Milyen a jó tablet? Értelmes válaszokat

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet csak nem tudom mit kell tudnia?

Ilyenekről írjatok,hogy hány gigás legyen,ára ( én kb 30ezer körülit szánok rá), típusa,játékokat honnan lehet rá tölteni? Csak wifivel lehet netezni rajta vagy alapból ingyenes net van????



2013. júl. 12. 21:26
 1/10 Osynho ***** válasza:

30 ezerért nem nagyon tudsz válogatni :) A "hány gigás" meg nem tudom mire vonatkozik. 1gb ram és 2 mag mindenképpen kell a gördülékeny működéshez.


Ingyenes net nem létezik. Max más hálózatára csatlakozol. A 30 ezres kategóriában nem fogsz 3g modemes modellt találni, így marad a wifi.

2013. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Hogy milyen a jó tablet?

DRÁÁÁGA!!!

2013. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Tab2 7.0 és Apple van a Vodafone-nál két éves előfizetéssel, 4900 ft havidijjal (10 GB korláttal). Ez 3G-s, SIM kártya is van benne, telefonálni is lehet vele, de van wifije stb., 1 GB a memória, Intel 2 magú procival. Egyébként boltban 96 ezer ft az ára.
2013. júl. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
www.samsung.com/hu/consumer/mobile-phone/mobile-phones/tablet/GT-P3100TSEXEH
2013. júl. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Samsungot elfelejtheted ennyi pénzért. Még előfizetéssel is drágább, vagy olyat kapsz, ami szar (Galaxy Tab 2 7.0).

35k-t rá kell szánnod, ha újat akarsz, ennyiért már van Wayteq xTab 70dci vagy Concorde Tab Speed.

Ezek már nem akadnak (max ritkán, de már teljesen használható), hardveresen is jók, kijelző is jó, összeszerelésre és anyaghasználatra sem lehet panasz, stb.

Persze nem Nexus 7 vagy iPad mini (bár hardveresen és kijelző szempontjából iPad-nél jobbak, de iPad-eknél inkább a szoftver számít), de kb feleannyiba sem kerülnek.

2013. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. júl. 13. 13:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem dps dream7-em van és lassan fél éve megvan és tökéletesen működik és csak 20 ezer.de van 35-ért dps dream9 is ami meg 9 colos.Én szerintem ezek a kis ólcsóságok is tökéletesek.
2013. júl. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Azok az olcsóságok szörnyűségek, mondjuk embere válogatja, hogy ki mivel éri be, én még nagyanyámnak sem vennék olyat, ha nincs annyi pénzem (35k), amennyiért jót kapok, inkább nem vennék semmilyet.

2013. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,még gyűjtögetek mert most van kb.21ezer Fzt-om rá.Van egy okostelefonom az is jó csak az a bajom vele ,hogy naponta töltöm ,meg kicsi a képernyője és nem szeretném tönkretenni a telót.Ezèrt szeretnék tabletet csak nem nagyon értek hozzá ezért szeretnék néhàny tanácsot,hogy mire ügyeljek.Azt mondta egyik ismerősöm ,hogy közép kategóriából válogassak.
2013. júl. 14. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!