Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Packard...

Mi a véleményetek a Packard Bell termékekről?

Figyelt kérdés
Notebookot szeretnék venni. Netezésre meg kis mértékben játékra alkalmas gépet szeretnék. Szerintetek erre megfelel egy ilyen gép? Tapasztalat akinek esetleg van? [link]
2013. júl. 13. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

a legalja kategória, nem éri meg ettől a gyártótol venni !

Sokkal jobb egy ilyen gép :

[link]

2013. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2013. júl. 13. 16:50
 3/7 A kérdező kommentje:
én ezt néztem. erről mi a véleményed? :)
2013. júl. 13. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit az első hozzászólásban linkeltem az jobb !
2013. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem Packard Bell notebook-om van és én meg vagyok vele elégedve :D és netezésre meg egy kis játékra nekem tökéletes :) 3-4 éves kb.
2013. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az anyagminőségük nagyon rossz sajnos, de mivel csak ez az egy notid van, nem tudhatod hogy van jobb is !
2013. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom hogy vannak jobbak is de netezésre meg egy kis játékra megfelelnek... nekem is erre lett véve és nem olyan vette aki nem ért hozzá :DD
2013. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!