Az xboxom360-om (slim) ma elkezdett melegedni, a teteje ahol van a hűtőrács, és elindítom a fifát akkor pedig kifagy teljesen?

Figyelt kérdés
mit tudnék ellene tenni? Lehet, hogy azért, mert mostanában többet játszom vele? Ma délelőtt játszottam vele kb.2-3 órát, tegnap is ennyit, de ennyitől nem lenne neki szabad melegedni, és kifagyni nem???????
2013. júl. 13. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos játékoknál előfordulhatnak fagyások,az a lényeg hogy a játékot másold a HDD-re és onnan futtasd.

A gép legyen jól szellőző helyen, (körbe legyen 30cm hely), és fektetve használd,ha nagyon meleg a jobb oldalát fújasd 15-20cm-ről egy asztali ventilátorral az vissza hűti elég jól.

A Jasper gépemet is így hűtöm játék közben,a gép már 5 éves,és jól bírja pedig van hogy 10-12 órát tolom multiban némelyik játékkal.

2013. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem,köszi a választ!Amúgy hogyan tudom felrakni hdd-re?csak mert nem értek még hozzá ennyire!!?? :D :(

köszi előre is!és akkor amúgy nem kell az eredeti cd-t berakni,gondolom!?

2013. júl. 13. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy kell hozzá az eredeti lemez csak hallani fogod hogy kb: 1perc múlva leáll a meghajtó onnantól már a HDD-ről megy a játék.

Nem tudom melyik fajta "Dashboard" van fent ha nyomsz egy "X" gombot a játék indításánál (nem "A" nyomj) akkor lesz ott egy "Install" lehetőség azt válaszd "A" gombbal ok-zod le kb. 6-8perc alatt feltelepíti a HDD-re a játékot,és indulhat is a móka.(természetesen ezért kell a 250GB vinyó a gépbe)

2013. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem!köszi :)
2013. júl. 14. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!